Ota yhteyttä

Autamme sinua ratkaisemaan lataus- ja lämmitystarpeesi sekä vastaamme mielellämme kysymyksiisi latausjärjestelmiin liittyen.

PS. Muistathan, että tyhmiä kysymyksiä ei ole olemassa, joten ota rohkeasti yhteyttä!

Myyntipäällikkö

Niklas Malmbäck
045 667 1759
niklas.malmback@tehomen.fi

Projektipäällikkö

Keijo Rouvali
0400 61 62 52
keijo.rouvali@tehomen.fi

Myynti

Umar Scorpo
050 322 1543
umar@tehomen.fi

Seppo Aarnio
050 324 0638
seppo.aarnio@tehomen.fi

Tekninen asiantuntija

Joonas Grekula
050 514 2018
joonas.grekula@tehomen.fi

Huolto

050 911 3857
info@tehomen.fi
Huoltolomake

Yritys

Tehomen Oy
Puutarhatie 26 B 2, 01300 Vantaa
Y-Tunnus: 1974159-7

Toimitusjohtaja

Jukka Voutilainen
050 555 2140
jukka.voutilainen@tehomen.fi

Talouspäällikkö

Anneli Ruuskanen
anneli.ruuskanen@tehomen.fi

Yhteydenottolomake

    Laskutus

    Huomioittehan, että vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja:

    Verkkolaskuosoite: 003719741597
    Operaattori: Maventa Oy
    Välittäjän tunnus: 003721291126 tai MAVENTA
    Jos verkkolaskut lähetetään pankkiverkon kautta, välittäjätunnus on: DABAFIHH

    Mikäli teillä ei ole verkkolaskumahdollisuutta, voitte lähettää laskut taloushallinnolle myös sähköpostitse taloushallinto@tehomen.fi